Sedona Method Türkiye Temsilcisi ve lisanslı uzmanı Kağan Bayraktaroğlu 2007 yılından beri yurt içinde ve yurt dışında toplamda 7000 saatin üzerinde birebir seans yapmıştır.

 Kağan Bayraktaroğlu birebir çalışmaları 4 seans, 6 seans ve 8 seanstan oluşan 3 ayrı paket program olarak yapmaktadır. Her seans süresi 50 dakikadır ve haftada bir kez yapılır. Bazı durumlarda 6 ve 8 seanslık paketlerde ilk 4 seans tamamlandıktan sonraki seanslar 2-3 hafta ara ile yapılabilir.Seans paketleri tamamlandıktan sonra danışan kişi ihtiyaç halinde sürece ek bir paket alarak devam edebilir.
 
 Her seans sonunda Kağan Bayraktaroğlu tarafından belirlenen 120 TL değerindeki 1 adet zihinotesi.com bilinçaltı temizleme uygulaması ücretsiz olarak danışan kişinin eposta adresine gönderilir. 4 seans paket program tamamlandığında danışan kişi toplamda 480 TL değerinde 3 adet bilinçaltı temizleme kaydına ücretsiz olarak sahip olur. 6 seans paket program tamamlandığında da danışan 720 TL değerinde 6 adet bilinçaltı temizleme kaydına ücretsiz olarak sahip olur.8 seans paket program tamamlandığında da danışan 960 TL değerinde 8 adet bilinçaltı temizleme kaydına ücretsiz olarak sahip olur. 
 Böylece seansların sonrasında uygulamalara devam edilebilir ve çalışmaların etkisi arttırılarak sürdürülür.

 Birebir seanslarda danışan kişinin yaşamındaki duygu, düşünce ve inanç blokajları belirlenerek serbest bırakma uygulamalarıyla temizlenmektedir. Danışanlar birebir seanslarda kariyer, başarı, bolluk, ilişkiler, zihinsel ve ruhsal sağlık konularında kısır döngüleri yaratan duygu, düşünce ve inançlarını serbest bırakırlar. Böylece istedikleri yaşamı yaratma gücüne tekrar sahip olarak, hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye başlarlar.Birebir seansların etkisi ile iligili olarak bilgi sahip olmak için görüşler bölümünü okuyabilirsiniz.
 
 Paket programların hangisinin size uygun olduğunu belirlemek tamamen bulunduğunuz durum ve ihtiyacınızla bağlantılıdır. Seans sayısı arttıkça yöntemi uygulama, etkiyi arttırma ve hayatınızda kullanma konusunda ustalaşmanız daha kolay hale gelir. 
 
 Sürecin çok daha çabuk ilerleyebilmesi için seanslara katılmadan önce Kağan Bayraktaroğlu’nun Doğan Kitap’tan yayımlanan “BIRAK GİTSİN” başlıklı kitabını okumanız ve zihinotesi.com sitesindeki ücretsiz bilinçaltı temizleme kayıtlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 Sedona Method’un yaratıcısı Lester Levenson’un dediği gibi:

“Eğer dünyada başımıza gelenlerden hoşlanmıyorsak, tek yapmamız gereken bilincimizi değiştirmektir. Ve böylece dışarıdaki dünya bizim için değişecektir.”

 4 seans paket programın toplam ücreti 3600 TL, 6 seans paket programın toplam ücreti 4900 TL ve 8 seans paket programın ücreti 6400 TL dir. Ücretlere KDV dahildir. 
 Ödemeyi aşağıdakı linklerde tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit olarak yapabilirsiniz. Nakit ödemelerde %10 indirim uygulanır.
 Seanslar hafta içi her gün Metrocity İş merkezi Levent İstanbul Merkez ofiste yapılmaktadır

4 Seans Paket Program

6 Seans Paket Program

8 Seans Paket Program

 Randevu ya da bilgi almak ve ön görüşme yapmak için iletişim numarasından arayabilirsiniz ya da bilgi@sedonayontemi.com adresine eposta gönderebilirsiniz.