Sedona Method Türkiye Başkanı ve lisanslı uzmanı Kağan Bayraktaroğlu 2007 yılından beri yurt içinde ve yurt dışında toplamda 7000 saatin üzerinde birebir seans yapmıştır ve birçok eğitim vermiştir.  

 Kağan Bayraktaroğlu birebir çalışmaları 3 seans, 5 seans ve 7 seanstan oluşan 3 ayrı paket program olarak yapmaktadır. Her seans süresi 50 dakikadır ve haftada bir kez yapılır. Bazı durumlarda 5 seanslık ve 7 seanslık paket programlarda ilk 3 seans tamamlandıktan sonraki seanslar 2-3 hafta ara ile yapılabilir.   Seans paketleri tamamlandıktan sonra danışan kişi ihtiyaç halinde sürece ek bir paket alarak devam edebilir.    

 3 seanslık paket programda Kağan Bayraktaroğlu tarafından belirlenen 1 adet zihinotesi.com bilinçaltı temizleme programı (1150 TL ya da 1050 TL değerinde) ücretsiz olarak danışan kişinin eposta adresine gönderilir. 5 seanslık ve 7 seanslık paket programlarda Kağan Bayraktaroğlu tarafından belirlenen 2 adet zihinotesi.com bilinçaltı temizleme programı (Toplam 2150  ya da 2300 TL değerinde) ücretsiz olarak danışan kişinin eposta adresine gönderilir.  Böylece danışan kişi seansların sonrasında uygulamalara devam edebilir ve çalışmaların etkisi arttırılarak sürdürülür.  Birebir seansların etkisi ile ilgili olarak görüşler bölümünü okuyabilirsiniz.  

 Bireysel seanslarda danışan kişinin yaşamındaki duygu, düşünce ve inanç blokajları belirlenerek serbest bırakma uygulamalarıyla temizlenmektedir. Danışanlar birebir seanslarda kariyer, başarı, bolluk, ilişkiler, zihinsel ve ruhsal sağlık konularında kısır döngüleri yaratan duygu, düşünce ve inançlarını serbest bırakırlar. Böylece istedikleri yaşamı yaratma gücüne tekrar sahip olarak, hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye başlarlar.    

 Paket programların hangisinin size uygun olduğunu belirlemek tamamen bulunduğunuz durum ve ihtiyacınızla bağlantılıdır. Seans sayısı arttıkça yöntemi uygulama ve hayatınızda kullanma konusunda ustalaşmanız daha kolay hale gelir.    

 Sürecin çok daha çabuk ilerleyebilmesi için seanslara katılmadan önce Kağan Bayraktaroğlu'nun Doğan Kitap'tan yayımlanan "BIRAK GİTSİN" başlıklı kitabını okumanız ve zihinotesi.com sitesindeki ücretsiz bilinçaltı temizleme kayıtlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.  

 Sedona Method'un yaratıcısı Lester Levenson'un dediği gibi:

"Eğer dünyada başımıza gelenlerden hoşlanmıyorsak, tek yapmamız gereken bilincimizi değiştirmektir. Ve böylece dışarıdaki dünya bizim için değişecektir."  

 3 seans paket programın toplam ücreti 2850 TL, 5 seans paket programın toplam ücreti 4500 TL ve 7 seans paket programın toplam ücreti 6200 TL dir. Ücretlere KDV dahildir.  Ödemeyi aşağıdakı linklerde tüm kredi kartlarına vade farksız 5 taksite kadar yapabilirsiniz. Nakit ödemelerde %10 indirim uygulanır.

 Seanslar haftaiçi hergün İstanbul  Metrocity İşmerkezi Levent Merkez ofiste yapılmaktadır. Randevu ya da bilgi almak ve ön görüşme yapmak için iletişim numasından arayabilirsiniz ya da bilgi@sedonayontemi.com adresine eposta gönderebilirsiniz.

3 Seans Paket Program 

5 Seans Paket Program

7 Seans Paket Program